Fiyatlarımız Fiyatlarımız
Hemen Ara Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı Whatsapp
Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Yüz Bakımı
Sağlıklı bir cilt, taze ve ışıltılı bir görünüme sahiptir. Bu durum ileri yaştaki kırışıklıklar içinde geçerlidir. Yüzümüz bizim bedensel ve ruhsal durumumuzu gösterir. Cildimiz vücudumuzun en geniş yüzeyli organı olduğundan metabolizmanın salgılama ve toksin atma işlevini de üstlenir. Cilt bu işlevini ancak kan dolaşımının ve hidrolipit tabakasının düzenli çalıştığı ve cilt metabolizması ile hücre yenilenmesinin  sağlıklı ve kusursuz olduğu hallerde sürdürebilir.

Vücut Bakımı

Güzel olmak isteyenlerin kendilerini bedensel, yaşamsal ve ruhsal olarak mutlu hissetmeleri gerekir. Bu anlamda vücut bakımlarının önemi büyüktür. Düzenli bakımlar vücutta ödem atımını gerçekleştirir, stresi azaltır, dolaşımı hızlandırır ve bağışıklık sistemini destekler. Vücut bakımı yaptırmak, vücuda destek ve olumsuz koşullara karşı önleyici olmak açısından harikalar yaratır.

Cilt ve Vücut Bakım
Kürleri
Cilt ve vücut bakım kürlerinin geniş açıklamaları.
 

Vitaminli Maske Kürleri
Yosun ekstresinin cilt üzerindeki nemlendirme ve besleme özelliği uzun yıllardır bilinmektedir. Silis bileşenleri ve minerallerce zengin, kara bitkilerinden 10 kat fazla oligo- elementlere sahiptir. İçeriğinde şeker, amino asitler, vitaminler ve eser elementler bulunur.

Haberler

Myworld Güzellik Salonu

Blog

Tümünü Göster
Epilasyon nedir?
21.4.2017

Epilasyon büyük kolaylık sağlıyor, ancak yaptırırken çok dikkat etmek gerekiyor. ...

Devamı »»
Cilt Bakımı Nedir?
21.4.2017

Cilt güzelliği, başta kadınlar olmak üzere herkesin önem verdiği bir konudur. ...

Devamı »»

Müşteri Görüşleri (Bizim İçin Neler Dediler)