Fiyatlarımız Fiyatlarımız
Hemen Ara Hemen Ara
Whatsapp Destek Hattı Whatsapp
Peeling

Peeling

Peeling (cilt soyma) işlemi;estetik amaçla yüze kimyasal bir madde tatbik edilmesi ve sonrasında derinin üst tabakasının atılarak alttan yeni deri gelmesini sağlamak olarak özetlenebilir.
Günümüzde bir çok peeling etkisi yapan madde olmasına rağmen en çok kullanılan maddelerden birisi olarak söylenebilir. Öyle ki artık ´Cilt Yenileme Tedavisi’ dünyanın hemen her yerinde çok sık olarak yapılmaktadır.

Çünkü cilde zararlı olmayan ve sadece derinin üst tabakasını eriten kimyasal bir maddedir. Kan dolaşımına geçen bir ilaç  olmadığı için vücuda da bir zararı yoktur.
ile yapılan ‘Cilt Yenileme Tedavisi’nde derinin üst tabakasındaki sorunlar (kırışıklık, leke, matlık) soyulan deri ile birlikte atılır gider. Altta çıkan taze deri daha parlak, daha pürüzsüzdür; adeta bebek cildi gibi! Aynaya baktığınızda yüzünüzdeki güzelliği hemen fark edeceksiniz, yüzünüzdeki yorgun ifadenin gitmiş, daha dinlenik bir ifade gelmiş olduğunu, cildinizin daha parlak ve daha canlı olduğunu göreceksiniz.

Arkadaşlarınız yüzünüze ne kullandığınızı ısrarla soracak, sizi bir süredir görmeyenler ise belki de cildinize yeni çıkan bir  lazer yaptırdığınızı sanacaklar.
Yüzünüzdeki bütün bu olumlu değişiklikleri sağlayan tatbiki tek seferde yapılır; işlem, doktor tarafından klinikte yaklaşık  30 dakikada ağrısız olarak uygulanır, hafif bir yanma hissi dışında başka bir rahatsızlık olmaz.

Yüze bir sargı vs tatbik etmeye de gerek yoktur, yüz görünümünde değişiklik olmadan kişi hemen kalkıp gidebilir. Ertesi gün yüz derisi  koyulaşacak (atılacak deri koyulaşır) ve bir kaç gün sonra da soyulma başlayacaktır. İlk haftası dolarken hemen tüm yüz soyulmuş ve alttan yeni ve pürüzsüz bir deri çıkmış olur.
Bu yeni ve parlak cilt, adeta bebek cildi gibi bakıma muhtaçtır. Doktorunuzun önereceği kremlerle  bu dönemde cildinizi korumanız uygun olacaktır. peeling ile ‘Cilt Yenileme Tedavisi’ hemen her kadının yıllık olarak yaptırması gereken bir cilt bakımı şeklinde düşünülmelidir.
Yüzünüz için ‘Cilt Yenileme Tedavisi’ni en uygun koşullarda yaptırabilirsiniz. Unutmayın bu tedavi sadece güneşsiz zamanlarda tercihan kışın yapılabilir.
 

Haberler

Myworld Güzellik Salonu

Blog

Tümünü Göster
Epilasyon nedir?
21.4.2017

Epilasyon büyük kolaylık sağlıyor, ancak yaptırırken çok dikkat etmek gerekiyor. ...

Devamı »»
Cilt Bakımı Nedir?
21.4.2017

Cilt güzelliği, başta kadınlar olmak üzere herkesin önem verdiği bir konudur. ...

Devamı »»

Müşteri Görüşleri (Bizim İçin Neler Dediler)